Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała nazwiska kandydatów do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich w Wyborach Samorządowych, które odbędą się 21 października 2018 roku. Zobacz, kto kandyduje do Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie.
OKRĘG NR 1
Sołectwo Przedmieście Szperówka, Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Cicha, Cmentarna, Dolna, Frampolska, Gorajska, Górna, Klinowa, Krótka, Partyzantów, Słoneczna, Stara Rozłopska, Studzienna, Zofii Sas-Jaworskiej
- Hejno Zenon Jan, 68 lat, Szczebrzszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Włas Józef Edward, 59 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 2
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Dawida, Jana Brzechwy, Konopnickiej, Kryka “Topoli”, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Piwna, Turowskiego „Norberta”, Zielona, Złota
- Bartnik Piotr Sylwester, 46 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
- Olcha Danuta Marta, 63 lata, Szczebrzeszyn, (KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA PLUS)
- Szawara Jan, 63 lata, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
- Złomańczuk Piotr Paweł, 36 lat, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
OKRĘG NR 3
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Polna, Szkolna, Trębacka
- Grula Witold Czesław, 59 lat, Szczebrzeszyn (KWW GMINY SZCZEBRZESZYN)
- Pietrowicz Paweł, 54 lata, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
- Piłat Małgorzata, 55 lat, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Stefańska Anna Róża, 42 lata, Szczebrzeszyn, (KWW ANNY STEFAŃSKIEJ)
OKRĘG NR 4
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Doktora Klukowskiego, Plac Tadeusza Kościuszki, Sądowa, Sobieskiego, Targowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta i od nr 2 do nr 68 strona parzysta), Zwierzyniecka
- Bizor Konrad Wojciech, 39 lat, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Złomańczuk Zbigniew Grzegorz,61 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 5
Sołectwo Przedmieście Zamojskie ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska (od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 53 do nr 185 strona nieparzysta)
- Chwiejczak Kamil Bartłomiej, 34 lata, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
- Czop Alina Krystyna, 57 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
- Kowalik Rafał, 32 lata, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
OKRĘG NR 6
Osiedle Klemensów ulice: Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 193 do końca strona nieparzysta i od nr 214 do końca strona parzysta), Zaułek, Związkowa
- Bizior Katarzyna, 42 lata, Szczebrzeszyn, (KWW KATARZYNY BIZIOR OSIEDLE KLEMENSÓW)
- Pomarański Adam, 43 lata, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Wojciechowski Mirosław Tadeusz, 68 lat, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
- Wolanin Katarzyna, 47 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 7
Sołectwo Kawęczynek, Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Przedmieście Błonie ulice: Błonie, Boczna, Sadowa
- Kapuścińska Patrycja Izabela, 24 lata, Kawęczynek (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Krasula Jan, 64 lata, Kawęczyn, (KWW WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN)
- Oczkoś Zdzisław Jan, 62 lata, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
- Wróblewski Witold, 47 lat, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
OKRĘG NR 8
Sołectwo Bodaczów ulica ZOR, Sołectwo Bodaczów od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 244 i nr 502 (strona parzysta)
- Kłus Piotr, 29 lat, Bodaczów (KWW HENRYKA MATEJA)
- Matwij Tomasz, 33 lata, Wielącza (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
- Rycaj Małgorzata Maria, 40 lat, Bodaczów (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
OKRĘG NR 9
Sołectwo Bodaczów od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 246 do końca (strona parzysta)
- Bednarz-Kikut Diana Nina, 33 lata, Bodaczów (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
- Traczykiewicz Andrzej Piotr, 53 lata, Bodaczów (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Zych Wiesław Janusz, 54 lata, Bodaczów (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 10
Sołectwo Brody Małe
- Harkot Irena Monika, 61 lat, Brody Małe (KWW WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN)
- Samulak Dariusz Michał, 35 lat, Brody Małe (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 11
Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec – Kolonia
- Nizio Monika Maria, 31 lat, Brody Duże (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Socha Jarosław, 32 lata, Brody Duże (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 12
Sołectwo Niedzieliska od nr 1 do nr 199, Sołectwo Niedzieliska – Kolonia
- Gontarz Halina Barbara, 59 lat, Niedzieliska Kolonia (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Kot Adam Andrzej, 67 lat, Niedzieliska (KWW HENRYKA MATEJA)
OKRĘG NR 13
Sołectwo Niedzieliska od nr 200 do końca, Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie
- Ćmiel Piotr, 29 lat, Niedzieliska (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Szczygieł Janusz, 47 lat, Kąty I (KWW HENRYKA MATEJA)
- Sołtys Dariusz Jan, 32 lata, Niedzieliska (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
OKRĘG NR 14
Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza Poduchowna
- Dziadosz Sławomir Józef, 37 lat, Wielącza Poduchowna (KWW HENRYKA MATEJA)
- Hałasa Damian, 27 lat, Wielącza (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Wawryk Waldemar, 48 lat, Wielącza Poduchowna (KWW GMINY SZCZEBRZESZYN)
OKRĘG NR 15
Sołectwo Wielącza Kolonia
- Dygas Mariusz Tomasz, 45 lat, Wielącza Kolonia (KWW HENRYKA MATEJA)
- Głąb Karol, 32 lata, Wielącza (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
- Wołoch Wiesław Jan, 54 lata, Wielącza (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)