reklama

Kandydaci do Rady Miasta Szczebrzeszyna – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Ratusz w Szczebrzeszynie. Fot. Tomasz Gaudnik / Archiwum

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała nazwiska kandydatów do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich w Wyborach Samorządowych, które odbędą się 21 października 2018 roku.  Zobacz, kto kandyduje do Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie.

OKRĘG NR 1
Sołectwo Przedmieście Szperówka, Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Cicha, Cmentarna, Dolna, Frampolska, Gorajska, Górna, Klinowa, Krótka, Partyzantów, Słoneczna, Stara Rozłopska, Studzienna, Zofii Sas-Jaworskiej

  • Hejno Zenon Jan, 68 lat, Szczebrzszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Włas Józef Edward, 59 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 2
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Dawida, Jana Brzechwy, Konopnickiej, Kryka „Topoli”, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Piwna, Turowskiego „Norberta”, Zielona, Złota

  • Bartnik Piotr Sylwester, 46 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Olcha Danuta Marta, 63 lata, Szczebrzeszyn, (KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA PLUS)
  • Szawara Jan, 63 lata, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
  • Złomańczuk Piotr Paweł, 36 lat, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 3
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Polna, Szkolna, Trębacka

  • Grula Witold Czesław, 59 lat, Szczebrzeszyn (KWW GMINY SZCZEBRZESZYN)
  • Pietrowicz Paweł, 54 lata, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Piłat Małgorzata, 55 lat, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Stefańska Anna Róża, 42 lata, Szczebrzeszyn, (KWW ANNY STEFAŃSKIEJ)

OKRĘG NR 4
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Doktora Klukowskiego, Plac Tadeusza Kościuszki, Sądowa, Sobieskiego, Targowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta i od nr 2 do nr 68 strona parzysta), Zwierzyniecka

  • Bizor Konrad Wojciech, 39 lat, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Złomańczuk Zbigniew Grzegorz,61 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 5
Sołectwo Przedmieście Zamojskie ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska (od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 53 do nr 185 strona nieparzysta)

  • Chwiejczak Kamil Bartłomiej, 34 lata, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
  • Czop Alina Krystyna, 57 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Kowalik Rafał, 32 lata, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 6
Osiedle Klemensów ulice: Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 193 do końca strona nieparzysta i od nr 214 do końca strona parzysta), Zaułek, Związkowa

  • Bizior Katarzyna, 42 lata, Szczebrzeszyn, (KWW KATARZYNY BIZIOR OSIEDLE KLEMENSÓW)
  • Pomarański Adam, 43 lata, Szczebrzeszyn (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Wojciechowski Mirosław Tadeusz, 68 lat, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
  • Wolanin Katarzyna, 47 lat, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 7
Sołectwo Kawęczynek, Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Przedmieście Błonie ulice: Błonie, Boczna, Sadowa

  • Kapuścińska Patrycja Izabela, 24 lata, Kawęczynek (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Krasula Jan, 64 lata, Kawęczyn, (KWW WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN)
  • Oczkoś Zdzisław Jan, 62 lata, Szczebrzeszyn (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Wróblewski Witold, 47 lat, Szczebrzeszyn (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)

OKRĘG NR 8
Sołectwo Bodaczów ulica ZOR, Sołectwo Bodaczów od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 244 i nr 502 (strona parzysta)

  • Kłus Piotr, 29 lat, Bodaczów (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Matwij Tomasz, 33 lata, Wielącza (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
  • Rycaj Małgorzata Maria, 40 lat, Bodaczów (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 9
Sołectwo Bodaczów od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 246 do końca (strona parzysta)

  • Bednarz-Kikut Diana Nina, 33 lata, Bodaczów (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)
  • Traczykiewicz Andrzej Piotr, 53 lata, Bodaczów (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Zych Wiesław Janusz, 54 lata, Bodaczów (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 10
Sołectwo Brody Małe

  • Harkot Irena Monika, 61 lat, Brody Małe (KWW WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN)
  • Samulak Dariusz Michał, 35 lat, Brody Małe (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 11
Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec – Kolonia

  • Nizio Monika Maria, 31 lat, Brody Duże (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Socha Jarosław, 32 lata, Brody Duże (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 12
Sołectwo Niedzieliska od nr 1 do nr 199, Sołectwo Niedzieliska – Kolonia

  • Gontarz Halina Barbara, 59 lat, Niedzieliska Kolonia (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Kot Adam Andrzej, 67 lat, Niedzieliska (KWW HENRYKA MATEJA)

OKRĘG NR 13
Sołectwo Niedzieliska od nr 200 do końca, Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie

  • Ćmiel Piotr, 29 lat, Niedzieliska (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Szczygieł Janusz, 47 lat, Kąty I (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Sołtys Dariusz Jan, 32 lata, Niedzieliska (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)

OKRĘG NR 14
Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza Poduchowna

  • Dziadosz Sławomir Józef, 37 lat, Wielącza Poduchowna (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Hałasa Damian, 27 lat, Wielącza (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Wawryk Waldemar, 48 lat, Wielącza Poduchowna (KWW GMINY SZCZEBRZESZYN)

OKRĘG NR 15
Sołectwo Wielącza Kolonia

  • Dygas Mariusz Tomasz, 45 lat, Wielącza Kolonia (KWW HENRYKA MATEJA)
  • Głąb Karol, 32 lata, Wielącza (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Wołoch Wiesław Jan, 54 lata, Wielącza (KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM)

Czytaj także:

Skomentujesz?

Najnowsze info
reklama