Brody Małe: Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę

Foto: Policja

W czwartek (13 września) przed godz. 19., podczas wykonywanych prac polowych w Brodach Małych, 68-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Foto: Policja

W czwartek wieczorem dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że na polu w Brodach Małych mężczyzna został przygnieciony przez traktor.

-Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 68-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna wykonywał prace polowe przy użyciu ciągnika rolniczego z przypiętym do niego opryskiwaczem. W pewnej chwili wysiadł z pojazdu pozostawiając włączony silnik, kiedy ciągnik ruszył mężczyzna pobiegł za nim. Będąc na wysokości kabiny nagle znalazł się pod podczepionym do ciągnika opryskiwaczem. Świadkiem zdarzenia był 43-letni znajomy mężczyzny, który wydostał poszkodowanego spod maszyny i zadzwonił po pomoc.  Niestety w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności i szczegóły tragicznego zdarzenia badają policjanci pod nadzorem prokuratora – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, rzecznik zamojskiej policji.

Policja apeluje o wyobraźnię i rozsądek podczas wykonywanych prac polowych. Chwila nieuwagi, zmęczenie i pośpiech niejednokrotnie może skończyć się tragicznie.

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA
Włącz powiadomienia    OK Nie, dziękuję