Oblali mężczyznę benzyną i podpalili

W jednej z miejscowości gminy Szczebrzeszyn, dwóch mężczyzn oblało 27 – latka benzyną, a potem go podpalili i odjechali.

Wszystko działo się w miniony weekend pod jedną z posesji w gminie Szczebrzeszyn.

-Podczas minionego weekendu pod jedną z posesji w gminie Szczebrzeszyn przyjechało dwóch młodych mężczyzn. Chcieli porozmawiać z przebywającym tam 27-latkiem. W pewnej chwili jeden z nich oblał 27-latka benzyną i podpalił. Mężczyzna sam zaczął gasić płonące ubrania, wezwano również karetkę pogotowia. Powstałe oparzenia wymagały hospitalizacji, pokrzywdzony pozostał więc w szpitalu – relacjonuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej KMP.

Po zdarzeniu sprawcy odjechali, ale kilka godzin później zostali zatrzymani przez kryminalnych z zamojskiej komendy. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Obaj mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa.

Jeden z podejrzanych, 35-latek spędzi najbliższe 3 miesiące  w areszcie, tak zdecydował w poniedziałek Sąd Rejonowy w Zamościu.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zamościu, która wyjaśnia szczegóły oraz okoliczności przestępstwa.

 

 

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA
Włącz powiadomienia    OK Nie, dziękuję