reklama

Za miesiąc rozpoczyna się Festiwal Stolica Języka Polskiego. Zobacz program! – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Niebawem do Szczebrzeszyna przyjadą m.in. pisarze, poeci, językoznawcy, aktorzy oraz znane postaci literatury. Tegoroczny program festiwalu zapowiada się nie mniej interesująco niż poprzednie wydania.

Tegoroczna, czwarta już edycja Festiwalu Stolica Języka Polskiego odbędzie się w dniach 5 – 11 sierpnia. Pierwszy dzień festiwalu (podobnie jak w roku ubiegłym) odbędzie się w Zamościu.

Poniżej publikujemy ostateczny program tegorocznego Festiwalu Stolica Języka Polskiego, który odbywa się w Szczebrzeszynie od 2014 roku. W tym roku patronami festiwalu będą Skamandryci, którzy byli literacką odpowiedzią na wybuch niepodległości w 1918 roku.

Więcej informacji o festiwalu na: www.stolicajezykapolskiego.pl.

 

Czytaj także:

Skomentujesz?

Jedna odpowiedź na „Za miesiąc rozpoczyna się Festiwal Stolica Języka Polskiego. Zobacz program!”

  • Właśnie za płotem liceum poustawiane afisze reklamujące nazwiska uczestników a w podpisie data „05.07 -11.08 2008 rok. Cofamy się w historii czy organizujący są mocno zapracowani a może nie dowidzą? Ciekawe czy na wszystko tak przymykają oczy (nawet na pieniądze)

reklama