reklama

Zmiany personalne w parafii św. Mikołaja

Kościół parafialny św. Mikołaja w Szczebrzeszynie. Foto: Tomasz Gaudnik/ Archiwum

Biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek ogłosił zmiany personalne w parafiach. Wśród nich jest parafia p.w. św. Mikołaja w Szczebrzeszynie.

Zmiany mają nastąpić dopiero 16 sierpnia b.r., chyba że w dekrecie określono inaczej.

Do Szczebrzeszyna zostanie przeniesiony w stan emerytalny z zamieszkaniem ks. Bolesław Michalski, dotychczasowy proboszcz parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Deszkowicach .

Natomiast ks. mgr Andrzeja Dzido, wikariusz parafii p.w. św. Mikołaja w Szczebrzeszynie, mianowany został wikariuszem parafii p.w. św. Mikołaja w Hrubieszowie, a ks. mgr lic. Wojciech Suchowierz, mianowany został wikariuszem parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Tarnogrodzie.

Nowymi wikariuszami w parafii św. Mikołaja w Szczebrzeszynie zostali: ks. mgr Grzegorz Kopczyński, dotychczasowy wikariusz parafii p.w. św. Michała Archanioła w Zamościu oraz ks. mgr Konrad Zalewski, dotychczasowy wikariusz parafii p.w. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu.

Czytaj także:

4 odpowiedzi na „Zmiany personalne w parafii św. Mikołaja”

  • Ksiądz Konrad czyżby na zsyłce ? 😉

  • fajnych księży zabierają… a proboszcz dalej ten sam 🙁

  • …………On już „na dożywocie” chyba zostanie. Ponoć większości parafian pasuje mimo, że potrafi trzepnąć czapką niektórych (nagranie w internecie).

  • Widziałem to nagranie. Nie chcę nikogo bronić bo nie wiem o co tak na prawdę tam chodziło, ale wiem jedno, że gdyby przydarzyło to się komuś innemu to przypuszczam, że nie skończyłoby się tylko na trzepnięciu czapką tej Pani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

reklama

reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE