Zmiany personalne w parafii św. Mikołaja

2 lipca 2018

Kościół parafialny św. Mikołaja w Szczebrzeszynie. Foto: Tomasz Gaudnik/ Archiwum

Biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek ogłosił zmiany personalne w parafiach. Wśród nich jest parafia p.w. św. Mikołaja w Szczebrzeszynie.

Zmiany mają nastąpić dopiero 16 sierpnia b.r., chyba że w dekrecie określono inaczej.

Do Szczebrzeszyna zostanie przeniesiony w stan emerytalny z zamieszkaniem ks. Bolesław Michalski, dotychczasowy proboszcz parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Deszkowicach .

Natomiast ks. mgr Andrzeja Dzido, wikariusz parafii p.w. św. Mikołaja w Szczebrzeszynie, mianowany został wikariuszem parafii p.w. św. Mikołaja w Hrubieszowie, a ks. mgr lic. Wojciech Suchowierz, mianowany został wikariuszem parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Tarnogrodzie.

Nowymi wikariuszami w parafii św. Mikołaja w Szczebrzeszynie zostali: ks. mgr Grzegorz Kopczyński, dotychczasowy wikariusz parafii p.w. św. Michała Archanioła w Zamościu oraz ks. mgr Konrad Zalewski, dotychczasowy wikariusz parafii p.w. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu.

6 Responses to Zmiany personalne w parafii św. Mikołaja

  • Ksiądz Konrad czyżby na zsyłce ? 😉

  • fajnych księży zabierają… a proboszcz dalej ten sam 🙁

  • …………On już „na dożywocie” chyba zostanie. Ponoć większości parafian pasuje mimo, że potrafi trzepnąć czapką niektórych (nagranie w internecie).

  • Widziałem to nagranie. Nie chcę nikogo bronić bo nie wiem o co tak na prawdę tam chodziło, ale wiem jedno, że gdyby przydarzyło to się komuś innemu to przypuszczam, że nie skończyłoby się tylko na trzepnięciu czapką tej Pani.

  • Dajcie link do tego filmu!

  • Parafia jak parafia ale to urządzenie Tesli do oszczędzania energii reklamowane na stronie to lipa w proszku , ludzie nie dajcie się nabrać . Takie czary jak na filmiku to się robi za pomocą 1 szt diody za 0,50zł i kondensatora za 0,80 zł a nowej generacji liczniki energii elektrycznej liczą każdy impuls , może się zdarzyć po załączeniu tego urządzenia ,iż przesunięcie w fazie między prądem a napięciem będzie tak duże ,że licznik przyśpieszy i wtedy szok . Lodówkę ustaw na minimum , wyłączaj na noc urządzenia z prądu z tzw stby , jeśli masz urządzenia dużej mocy kup soft start ,itp itd. Na logikę : jeśli każdy Polak kupi takie urządzenie to powstanie perpetum mobile i po co nam ELEKTROWNIE