Szpital zakupił nowe łóżka dla pacjentów

25 czerwca 2018

Foto: SP ZOZ Szczebrzeszyn

W celu podniesienia świadczonych usług SP ZOZ z siedzibą w Szczebrzeszynie realizuje szereg inwestycji.

 

W czerwcu po rozstrzygniętym postępowaniu przetargowym zakupiono za ponad 215 tys. zł, z dotacji otrzymanej od powiatu zamojskiego, 41 łóżek szpitalnych czterosegmentowych, umożliwiających regulację pozycji pacjenta.

-Wierzymy, że zmiana wyposażenia wpłynie na lepszy komfort pobytu w szpitalu i szybszą rekonwalescencję naszych pacjentów, a także poprawi komfort pracy personelu – mówi Maria Słota, dyrektor szpitala w Szczebrzeszynie. -Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie konkursu, którego zadaniem jest zakup sprzętu medycznego na oddziały szpitalne – dodaje dyrektor.

Łóżka wyposażone są w barierki i wysięgniki umożliwiające zmianę pozycji pacjenta, a także w materace zapobiegające bardzo niebezpiecznym powikłaniom, jakimi są odleżyny u pacjentów unieruchomionych. Dodatkowym zakupionym elementem są szafki przyłóżkowe.

5 Responses to Szpital zakupił nowe łóżka dla pacjentów

  • A może jakieś pielęgniarki skuszą się na pracę ?…………. Kadra pielęgniarska się wykrusza a nowych sił jak na lekarstwo.

    • Kadry kształcą się na PWSZ i WSZiA w Zamościu…

  • Pielęgniarko bez powołania! Nawet jak się wykształcą WSZiA ( w niektórych miejscach pracy zaznaczają, że nie respektują wykształcenia z tej uczelni) to nie będą pracować w polskich „klinikach” za taaaakie pieniądze.

    • A w jakich to miejscach konkretnie jeżeli można zapytać rzeczywiście nie respektują wykształcenia z WSZiA ? Z całym szacunkiem ale swoje „nie respektowanie” mogą sobie wsadzić daleko w trombke.

  • Grissini ! Poszukaj po urzędach pracy. A trombka pisze się od dawna TRĄBKA