reklama

Komendant główny policji podziękował policjantowi z komisariatu w Szczebrzeszynie – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Foto: KMP w Zamościu

Na ręce Radosławowa Wasilewskiego, policjanta z komisariatu w Szczebrzeszynie wpłynęły podziękowania od Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka, za reprezentowanie polskiej policji i uzyskanie bardzo dobrych wyników w zawodach kolarskich Tour de Pologne Amatorów 2017. Policjant startując w kategorii Mistrzostwa Polski Policji zdobył pierwsze miejsce.

Foto: KMP w Zamościu

-Siódmy etap 74. wyścigu Tour de Pologne odbył się w ubiegłym roku w Bukowinie Tatrzańskiej. Najpierw jednak 58-kilometrowe okrążenie Bukowiny Tatrzańskiej stało się trasą Pierwszych Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie szosowym. Do rywalizacji z innymi amatorami stawiła się ponad 50-osobowa reprezentacja policjantek i policjantów z całej Polski na czele z Komendantem Głównym Policji nadinsp. Jarosławem Szymczykiem – przypomina asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Kolarze pokonywali wówczas bardzo trudną trasę z wieloma podjazdami, w tym słynną „ścianę Bukowina”.

W wyścigu startował sierż. Radosław Wasilewski na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie. Do mety dojechał jako medalista z czasem 1:46:02.

-Niedawno, na ręce funkcjonariusza wpłynęło pismo, którego nadawcą był Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk. Szef polskich policjantów podziękował sierż. Radosławowi Wasilewskiemu za reprezentowanie polskiej policji i uzyskanie bardzo dobrych wyników w zawodach kolarskich. W przesłanym liście czytamy słowa komendanta: „…Osiągnięty rezultat jest nagrodą za sumienną pracę i wysiłek, jaki każdego dnia wkłada Pan w swoją pracę. Jest też dobrym prognostykiem na przyszłość i wstępem do osiągnięcia kolejnych większych sukcesów, również na arenie międzynarodowej…” – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło. I dodaje, że: – My także przyłączamy się do tych podziękowań, serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swojej pasji.

Czytaj także:

Skomentujesz?

reklama

reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE