WYBORY 2011 – WYNIKI Z OKRĘGU NR 7

10 października 2011

Zobacz oficjalne wyniki (ze  100,00 % protokołów obwodowych) wyborów parlamentarnych do sejmu z okręgu nr 7.

Liczba mieszkańców: 971 499

Liczba obwodów: 872

Liczba wyborców: 781 692

Liczba mandatów: 12

Frekwencja: 42,89%

Procent głosów ważnych: 94,72%

PiS:

1 Mazurek Beata 22 249 7,00%

2 Zawiślak Sławomir 24 478 7,70%

3 Bejda Ernest Gerard 4 585 1,44%

4 Abramowicz Adam Krzysztof 12 708 4,00%

5 Rębek Jerzy 7 503 2,36%

6 Młynarczyk Henryk 4 325 1,36%

7 Hałas Teresa 4 381 1,38%

8 Zańko Mariusz Artur 3 188 1,00%

9 Szeliga Piotr 8 222 2,59%

10 Szwaj Jerzy Ryszard 2 920 0,92%

11 Podoba Paweł Karol 2 967 0,93%

12 Gmyz Maria 2 442 0,77%

13 Szwed Zdzisław 470 0,15%

14 Brodawka Jan 3 915 1,23%

15 Pudło Agnieszka 625 0,20%

16 Zagdański Dariusz Zbigniew 979 0,31%

17 Suchocka Hanna 1 395 0,44%

18 Czarnecka Halina 1 131 0,36%

19 Maksymiuk Marta 651 0,20%

20 Duszek Marcin Kamil 5 226 1,64%

21 Panasiuk Ewa Teresa 3 022 0,95%

22 Gołoś Hanna Maria 754 0,24%

23 Kusiak-Janiec Anna 945 0,30%

24 Mulawa Michał 5 003 1,57%

PJN :

1 Malec Michał Tomasz 1 819 0,57%

2 Kuć Stanisław 612 0,19%

3 Sobczuk Ryszard Andrzej 486 0,15%

4 Chodziński Adam Rajmund 858 0,27%

5 Siłuch Bożena Anna 631 0,20%

6 Pysz Marta 209 0,07%

7 Kozłowski Przemysław Kazimierz 186 0,06%

8 Meckier Marek Stanisław 82 0,03%

9 Załuski Krzysztof 101 0,03%

10 Silezin Klaudia Marta 90 0,03%

11 Jaremek-Kudła Ryszard Janusz 182 0,06%

12 Sokołowska Aneta Marta 256 0,08%

13 Sala-Paul Joanna Maria 95 0,03%

14 Wojtas Ryszard Karol 159 0,05%

15 Dudek Edyta Krystyna 163 0,05%

16 Liminowicz Sebastian 57 0,02%

17 Chudoba-Bis Agnieszka 104 0,03%

18 Mielnik Robert 61 0,02%

19 Mil Witold 59 0,02%

20 Grudzień Anna 235 0,07%

21 Pakuła Zbigniew Tomasz 182 0,06%

22 Jezierski Wiesław 265 0,08%

SLD :

1 Matuszczak Zbigniew 8 017 2,52%

2 Bajkowski Jan Józef 4 104 1,29%

3 Kurzępa Irena 3 142 0,99%

4 Organista Kazimierz Stanisław 857 0,27%

5 Stachura Rafał Artur 1 143 0,36%

6 Piasko Mirosława 526 0,17%

7 Żbikowski Krzysztof Adam 969 0,30%

8 Bożek Krzysztof 353 0,11%

9 Chwaszcz Agnieszka 491 0,15%

10 Fręchowicz Wojciech 105 0,03%

11 Fudali Włodzimierz 532 0,17%

12 Herda Iwona 326 0,10%

13 Iwaniuk Iwona 560 0,18%

14 Kamiński Henryk Krzysztof 820 0,26%

15 Kudzia Wiesława 212 0,07%

16 Nowacka Jadwiga Maria 404 0,13%

17 Perechubko-Mirosław Teresa 210 0,07%

18 Piasecki Paweł Rajmund 157 0,05%

19 Pietrusiński Rafał Grzegorz 148 0,05%

20 Sieńczyk Eugeniusz 126 0,04%

21 Wojewódzka Ewa 533 0,17%

22 Zaleńska-Sak Teresa Stanisława 232 0,07%

23 Zawierucha Joanna Katarzyna 331 0,10%

24 Szoc Jan Włodzimierz 215 0,07%

Ruch Palikota :

1 Poznański Marek 16 640 5,23%

2 Lamczyk Grażyna Bogumiła 1 949 0,61%

3 Mazur Łukasz Sebastian 1 614 0,51%

4 Okoń Elżbieta 2 699 0,85%

5 Wyszyński Dawid Jerzy 998 0,31%

6 Olszewski Marian 915 0,29%

7 Gorczyński Paweł Wojciech 679 0,21%

8 Pawelec Grzegorz 1 042 0,33%

9 Gąska Zbigniew Janusz 653 0,21%

10 Piskorski Artur Andrzej 1 414 0,44%

11 Kaczmarek Jerzy Stanisław 478 0,15%

12 Musiał Paweł Zdzisław 575 0,18%

13 Bereza Agnieszka 963 0,30%

14 Szpyrka Radosław Daniel 310 0,10%

15 Wyszyńska Magdalena Anna 706 0,22%

16 Włodarska Patrycja Wiktoria 419 0,13%

17 Tokarska Barbara 1 636 0,51%

18 Kurdziel Sylwia 378 0,12%

19 Wilczyńska Celina Zofia 245 0,08%

20 Szpot Jerzy 251 0,08%

21 Przystupa Katarzyna 849 0,27%

22 Klech Marcin Andrzej 454 0,14%

23 Wilczewska Agnieszka 748 0,24%

24 Szczygieł Katarzyna Anna 1 681 0,53%

PSL :

1 Stefaniuk Franciszek Jerzy 10 527 3,31%

2 Sławecki Tadeusz 7 916 2,49%

3 Tokarska Genowefa 8 906 2,80%

4 Szpak Janusz Krzysztof 5 095 1,60%

5 Królikowska Teresa 1 514 0,48%

6 Kowalczyk Jan Franciszek 4 827 1,52%

7 Zając Tomasz Piotr 2 973 0,94%

8 Mielnicki Kazimierz 1 774 0,56%

9 Gadomska Maria Teresa 619 0,19%

10 Kloc Janusz Adam 1 502 0,47%

11 Bondyra Krystyna Teresa 774 0,24%

12 Drozdowska Krystyna Florianna 140 0,04%

13 Kozaczuk Lucyna 847 0,27%

14 Fidecka Edyta Barbara 859 0,27%

15 Ożóg Tomasz 664 0,21%

16 Kowalczuk Zofia 278 0,09%

17 Matyjanka Renata Anna 455 0,14%

18 Iwaniuk Elżbieta Stanisława 749 0,24%

19 Chodyka Marcin Tadeusz 267 0,08%

20 Deniszczuk Piotr 530 0,17%

21 Podkański Mariusz Józef 1 789 0,56%

22 Juszczak Artur Paweł 591 0,19%

23 Kiczyński Mariusz Jan 2 094 0,66%

24 Stanibuła Ryszard Zbigniew 2 192 0,69%

PPP :

1 Wrotkowski Wiesław Ryszard 521 0,16%

2 Worobik Krystyna 113 0,04%

3 Chmolowska Kamila Maria 79 0,02%

4 Konaszuk Halina Danuta 59 0,02%

5 Orzeł Wiesław 94 0,03%

6 Jaszczyk Aneta 108 0,03%

7 Mazuruk Krzysztof 94 0,03%

8 Malczewski Piotr Maciej 57 0,02%

9 Tokarski Rafał Tomasz 70 0,02%

10 Grudka Nina Halina 39 0,01%

11 Minkiewicz Elwira 33 0,01%

12 Perec Kazimiera 22 0,01%

13 Wójcicki Stanisław 45 0,01%

14 Kołaczkowski Radosław Paweł 28 0,01%

15 Sosik Irena 67 0,02%

16 Szulej Robert Stanisław 18 0,01%

17 Dąbrowska Katarzyna 76 0,02%

18 Kowalska Marianna Teresa 42 0,01%

19 Borek Mariusz 58 0,02%

20 Borys Aneta Barbara 164 0,05%

PO :

1 Żmijan Stanisław 14 202 4,47%

2 Grad Mariusz 9 962 3,13%

3 Mazurkiewicz Hanna Małgorzata 4 574 1,44%

4 Kucharska Elżbieta Krystyna 5 081 1,60%

5 Raniewicz Grzegorz Artur 7 907 2,49%

6 Broniewicz Bogusław 4 403 1,38%

7 Piętak-Faryna Agnieszka Barbara 1 451 0,46%

8 Garaj Tadeusz 1 632 0,51%

9 Wetoszka Krystyna 721 0,23%

10 Zieliński Bogdan 509 0,16%

11 Mazur Marian Jan 1 184 0,37%

12 Furlepa Michał 812 0,26%

13 Andrzejuk Marzenna Maria 777 0,24%

14 Łucjan Łukasz Adam 1 177 0,37%

15 Wrzesień Jerzy 1 172 0,37%

16 Kolbus Barbara Małgorzata 379 0,12%

17 Krzykała Marcin Wojciech 255 0,08%

18 Lipiec Marek 914 0,29%

19 Tywoniuk-Małysz Aneta Izabela 682 0,21%

20 Artecka-Wichlaj Marzenna Maria 359 0,11%

21 Mirzwa Anna 1 170 0,37%

22 Pawłoś Dariusz 1 061 0,33%

23 Hetman Jerzy Janusz 970 0,31%

24 Mulawa Krzysztof Piotr 1 651 0,52%

Nasz Dom Polska – Samoobrona Andrzeja Leppera :

1 Rusiński Andrzej 371 0,12%

2 Szponar Ryszard Adam 168 0,05%

3 Małysz Henryk Stanisław 162 0,05%

4 Zatorski Lesław Franciszek 63 0,02%

5 Maksymiuk Edward Marian 143 0,04%

6 Kawiak Marzena Renata 65 0,02%

7 Pyzik Bożena Krystyna 62 0,02%

8 Zatorska Agata Janina 38 0,01%

9 Zarczuk Ryszard Franciszek 23 0,01%

10 Misztal Jacek 97 0,03%

11 Malowany Mariusz Wojciech 38 0,01%

12 Jarznicka Ewelina Maria 19 0,01%

13 Pełech Małgorzata Anna 22 0,01%

14 Koperwas Sebastian 33 0,01%

15 Drzewiczuk Antoni 14 0,00%

16 Kulawczuk Alicja 27 0,01%

17 Grundas Krystyna Jadwiga 22 0,01%

18 Perepeczo Beata Adela 103 0,03%

Skomentujesz?