W Szczebrzeszynie powstanie miejsce do relaksu i odpoczynku

17 stycznia 2018

Pomnik Chrząszcza w Szczebrzeszynie. Foto. Tomasz Gaudnik/ Archiwum

W Szczebrzeszynie powstanie miejsce do relaksu i odpoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdzie się tam wiele urządzeń do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu.

 

Wszystkie sprzęty zostaną zamontowane w plenerze, na jednej z gminnych działek w obrębie miasta.

Według projektu ma powstać plac sprawnościowy dla dzieci, strefa relaksu dla dorosłych ze stolikami do gry w szachy, siłownia zewnętrzna z dziesięcioma urządzeniami oraz skejtpark w wersji mini z przeszkodami dla rowerów lub deskorolek. O skejtpark wnioskowała młodzież ze Szczebrzeszyna.

Cały terem będzie miał oświetlenie oraz monitoring.

Gmina Szczebrzeszyn złożyła wniosek do LGD „Nasze Roztocze” o dofinansowanie projektu, reszta potrzebnych środków zostanie pokryta z budżetu gminy.

Skomentujesz?

3 Responses to W Szczebrzeszynie powstanie miejsce do relaksu i odpoczynku

  • A , w którym miejscu ma to powstać?

  • Ale gdzie powstanie? Troche enigmatyczna wiadomośc. To tak jak z amfiteatrem, ścieżką rowerową czy innymi…coś tam może będzie…

  • Sratytaty ja tam w to nie wierzę ciągle coś obiecują a niewiele robią jedyne co zrobili to na placu koło urzędu pustynię na której w okresie letnim nie da się siedzieć kiedys były drzewa ale je wycieli a uważam że to był kompletny bezsens bo z drzewami było lepiej a teraz chcą na tej pustyni podejrzewam zrobić skejtpark kompletnie bezsensu !!!! Ja stanowczo jestem przeciwna temu !!!! Ludzie zasadzcie kilka drzewek to przynajmniej będzie miło posiedzieć. Na placu !!! I zabierzcie tego stracha na wróble w postaci chrząszcza bo tylko szpeci zamiast zdobic to już lepszy ten drewniany który stoi koło młyna.