Zwierzyniec: Nowy sprzęt komputerowy dla posterunku

10 stycznia 2018

Foto: KWP w Lublinie 

We wtorek (9 stycznia) odbyło się oficjalne przekazanie nowego sprzętu komputerowego posterunkowi policji w Zwierzyńcu. Komputery przekazała dyrekcja Roztoczańskiego Parku narodowego.

-Wczoraj w siedzibie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu komputerowego, z którego podczas codziennej służby będą korzystali policjanci z Posterunku Policji w Zwierzyńcu. Obecny podczas spotkania I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu mł. insp. Andrzej Mioduna podziękował dyrektorowi RPN Panu Andrzejowi Tittenbrun za okazaną pomoc i przekazany sprzęt. Nawiązał również do wieloletniej współpracy pomiędzy zwierzyniecką policją, a strażnikami RPN, która każdego dnia przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa zarówno mieszkańców Zwierzyńca, jak i turystów odwiedzających to urokliwe miejsce na Roztoczu. W spotkaniu uczestniczył również asp. szt. Szymon Kozielewicz – Kierownik Posterunku Policji w Zwierzyńcu, który wspólnie z policjantami ze Zwierzyńca podczas pracy będzie korzystał z przekazanych komputerów – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy z KMP w Zamościu.

Pomoc finansową dla mundurowych ze Zwierzyńca zadeklarowały także władze Gminy Zwierzyniec.

-Przekazane pieniądze zostaną wykorzystane na zakup rowerów dla policjantów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem już w nadchodzącym sezonie turystycznym będzie można zobaczyć policjantów patrolujących tereny Zwierzyńca na służbowych rowerach – informują policjanci.