Biblioteka w nowych pomieszczeniach (zdjęcia)

10 stycznia 2018

Foto: UMiG Szczebrzeszyn

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie od 8 stycznia funkcjonuje w nowym lokalu, przy Placu Tadeusza Kościuszki w Szczebrzeszynie.

Przed przeprowadzką pomieszczenia usługowo-handlowe przy Placu Tadeusza Kościuszki zostały przebudowane i zaadaptowane na potrzeby biblioteki.

W ramach przebudowy i adaptacji wykonano m.in.: pokrycie dachowe wraz z orynnowaniem, docieplenie, instalację grzewczą wraz z kotłownią gazową, nową instalację elektryczną, pomieszczenia dla czytelników, ubikację damskie i męskie przystosowane dla niepełnosprawnych, pokój socjalny, pomieszczenie komputerowe, pomieszczenie biurowe.

Jest też dogodny dojazd dla niepełnosprawnych.

Biblioteka zaprasza czytelników do nowej siedziby, w następujących godzinach: poniedziałek- piątek 9.00-17.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

Czytaj także:

Skomentujesz?

6 Responses to Biblioteka w nowych pomieszczeniach (zdjęcia)

  • biblioteka, ktora byla w budynku ratusza, byla bardziej klimatyczna. teraz to wyglada jak szpitalna ksiegarnia 😛

  • za to kibel w klimacie 🙂

  • Kierowniczka zadbała o wszystko………….

  • bardzo ładna I jasna, niech naród korzysta:)

  • Chyba nie o wszystko zadbała. Brak szyldu,tablicy z godzinami otwarcia. Jak dla mnie to podstawowe informacje jeżeli komuś zależy na tym żeby czytelnicy nie mieli problemu z dotarciem do biblioteki. Chyba że pani kierownik uważa że biblioteka jest dla niej a nie dla czytelników.Że nie wspomnę o tym że na drzwiach dawnej biblioteki dalej wisi informacja że biblioteka została przeniesiona do harcówki. Nie mogę się zdecydować czy jest to bardziej śmieszne czy żałosne.

  • nie wymagasz za dużo od księgowej z wykształcenia ?