reklama

Biblioteka w nowych pomieszczeniach (zdjęcia)

Foto: UMiG Szczebrzeszyn

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie od 8 stycznia funkcjonuje w nowym lokalu, przy Placu Tadeusza Kościuszki w Szczebrzeszynie.

Przed przeprowadzką pomieszczenia usługowo-handlowe przy Placu Tadeusza Kościuszki zostały przebudowane i zaadaptowane na potrzeby biblioteki.

W ramach przebudowy i adaptacji wykonano m.in.: pokrycie dachowe wraz z orynnowaniem, docieplenie, instalację grzewczą wraz z kotłownią gazową, nową instalację elektryczną, pomieszczenia dla czytelników, ubikację damskie i męskie przystosowane dla niepełnosprawnych, pokój socjalny, pomieszczenie komputerowe, pomieszczenie biurowe.

Jest też dogodny dojazd dla niepełnosprawnych.

Biblioteka zaprasza czytelników do nowej siedziby, w następujących godzinach: poniedziałek- piątek 9.00-17.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

Czytaj także:

5 odpowiedzi na „Biblioteka w nowych pomieszczeniach (zdjęcia)”

  • biblioteka, ktora byla w budynku ratusza, byla bardziej klimatyczna. teraz to wyglada jak szpitalna ksiegarnia 😛

  • za to kibel w klimacie 🙂

  • Kierowniczka zadbała o wszystko………….

  • bardzo ładna I jasna, niech naród korzysta:)

  • Chyba nie o wszystko zadbała. Brak szyldu,tablicy z godzinami otwarcia. Jak dla mnie to podstawowe informacje jeżeli komuś zależy na tym żeby czytelnicy nie mieli problemu z dotarciem do biblioteki. Chyba że pani kierownik uważa że biblioteka jest dla niej a nie dla czytelników.Że nie wspomnę o tym że na drzwiach dawnej biblioteki dalej wisi informacja że biblioteka została przeniesiona do harcówki. Nie mogę się zdecydować czy jest to bardziej śmieszne czy żałosne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

reklama

Najnowsze info
reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE