Koncert kolęd ze zbiórką rzeczową dla pensjonariuszy Domu Seniora

25 grudnia 2017

W piątek (29 grudnia) w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbędzie się koncert kolęd połączony ze zbiórką rzeczową dla pensjonariuszy Domu Seniora w Szczebrzeszynie.

Na scenie szczebrzeszyńskiego domu kultury wystąpią: zespoły „Iskierki” i „Wiolinki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie, schola przy parafii p.w. św. Mikołaja w Szczebrzeszynie, zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Wielączy.

Podczas koncertu zbierane będą dla pensjonariuszy głównie środki czystości i higieny osobistej (mydła, szampony, płyny do kąpieli chustki nawilżane, ręczniki jednorazowe oraz frotte, odświeżacze powietrza) oraz środki higieniczne (chustki, papier, pieluchomajtki, maty chłonne).

Początek koncertu o godz. 16.

Czytaj także:

Skomentujesz?

5 Responses to Koncert kolęd ze zbiórką rzeczową dla pensjonariuszy Domu Seniora

  • Oczywiście, że trzeba pomóc. Ale w państwie, które uczestniczyło i uczestniczy w „szerzeniu demokracji” w Afganistanie, Iraku, Libii, podopieczni tego domu nie powinni czekać na podarowane pieluchomajtki. Chyba byłem dwa razy w tym domu przed laty, przy drodze od nas do Zamościa, po prawej stronie: kilka starych, niedołężnych kobiet w jednym, małym pokoju, zero prywatności, cóż z tego, że dobry personel, jeśli reszta nie spełnia elementarnych wymogów. Zadziwiające, że miejscowe władze w ogóle taką sytuację tolerują! Powinny się zapaść pod ziemię! Chodzą oni do kościoła? Po co? Myślą, że Bóg nie widzi?

  • Nie ma dla pensjonariuszy, bo trzeba zwiększyć liczbę pracowników w urzędzie i w opiece społecznej

  • K woli ścisłości: cały sąd mieści się w Zamościu na ul. Wyszyńskiego a nie przy ul. Akademickiej jak podaje burmistrz Szczebrzeszyna w informacji nr 180.2017. (Proponuję to zweryfikować)

  • Dyrektor w PO, a na plakacie PiS. Zapowiedź zmiany kierunku ?

  • Jaki patronat, taka PiSownia. ODŚWIEŻACZ