reklama

Zaproszenie na przedstawienie do domu kultury | Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

 RSS 

Zaproszenie na przedstawienie do domu kultury

We wtorek (12 grudnia) szczebrzeszyński dom kultury przygotował mikołajkowo-świąteczną niespodziankę dla dzieci.

-“Świąteczne Śledztwo” to zabawne widowisko mikołajkowo – świąteczne dla dzieci. Przeniesie ono najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii – Mikołajkowa, w którym doszło do porwania św. Mikołaja. Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych! – informuje Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie.

Początek przedstawienia o godz. 10.

Czytaj także:

Jedna odpowiedź na „Zaproszenie na przedstawienie do domu kultury”

  • może coś dla młodzieży i dorosłych !!! wernisaże i wykłady już się przejadły, nie ma pomysłów ? może jakiś kabaret z zewnątrz ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

reklama

reklama