REKLAMA

Będą nowe nadajniki Playa

Ostatnio w internetowych reklamach Playa pojawiło się słynne szczebrzeszyńskie hasło

Operator telefonii komórkowej Play planuje budowę w Szczebrzeszynie dwóch nowych stacji bazowych.

Nowe nadajniki mają powstać przy ul. Lubelskiej na placu Spółdzielni Transportowo – Handlowej i przy ul. Zamojskiej – na terenie dawnej mleczarni.

Mieszkańcy Lubelskiej są zaniepokojeni budową nowego (jeden już tam stoi od ok. roku- red.) nadajnika komórkowego i zatelefonowali do nas w tej sprawie.

– Mamy dość tych nadajników ! Są z każdej strony, tuż obok naszych domów, obawiamy się o swoje zdrowie – mówią oburzeni. – Wpływ nadajników komórkowych na ludzki organizm nie został dokładnie przebadany i być może nie jest obojętny. Jak będzie trzeba to będziemy protestować przeciwko budowie – mówią zgodnie.

W poprzednich latach inni operatorzy komórkowi próbowali zainstalować nadajniki m.in. na wieżach kościołów w Szczebrzeszynie, ale mieszkańcy okolicznych domów zbierali podpisy i protestowali. Byli wystarczająco skuteczni, tak iż zaniechano ich budowy.

Wysłaliśmy do rzecznika Playa (Marcina Gruszki) pytania odnośnie inwestycji w Szczebrzeszynie, ale do dnia publikacji tego tekstu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE

4 thoughts on “Będą nowe nadajniki Playa”

 1. Dzisiaj człowiek się nie liczy tylko kasa zdanie mieszkańców się nie liczy i zrobią co zechcą jak z tym nadajnikiem na Lubelskiej.

 2. No tak z jednej strony narzekania, że słaby zasięg, a co za tym idzie marny internecik mobilny, a z drugiej nie chcecie nadajników bo na główkę szkodzą.
  A najdziwniejsza sprawa, że i bez nadajników z główkami nie jest dobrze w tym smutnym mieście !
  Oczywiście pozdrawiam wszystkich protestujących !

 3. Przypomnę tylko, że falami radiowymi ziemia jest bombardowana od początku jej istnienia i jakoś nikt nie świeci na zielono, także proponowałbym by mieszkańcy tych domków łaskawie wcisneli „MUTE” na pilocie od swoich ust i przestali narzekać.

  We Wrocławiu w promieniu 500m od domu mam ze 3, jak nie 4, maszty GSM i jakoś nie czuje, by było mi źle z tego powodu.

  Komórka przy uchu, Wi-Fi w domu, Wi-Fi w laptopie, komórka w kieszeni przy jajkach i jeszcze podnoszą raban, że za oknem nadajnik GSM/3G -.-„

Comments are closed.