Mężczyzna w kominiarce przyszedł do mieszkania znajomej i groził jej bronią

17 października 2017

W sobotę (14 października) w jednej z miejscowości gminy Szczebrzeszyn zamaskowany kominiarką 27-latek, mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn, przyszedł do mieszkania 22-latki i groził jej przedmiotem przypominającym broń.

 

Przed godziną 22.30 dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację z centrum powiadamiania ratunkowego, że do mieszkania zgłaszającej kilka minut temu przyszedł mężczyzna w kominiarce na głowie i groził jej przedmiotem przypominającym broń.

-Mundurowi na miejscu zdarzenia ustalili, iż do mieszkania 22-letniej mieszkanki gminy Szczebrzeszyn przyszedł mężczyzna. Kiedy kobieta otworzyła drzwi zobaczyła mężczyznę w czarnej kominiarce, który w ręku trzymał przedmiot przypominający broń. Razem z nią w mieszkaniu był również jej znajomy. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w czasie której znajomy kobiety zdjął kominiarkę z głowy napastnika. Napastnik wówczas uciekł. Policjanci ustalili, gdzie przebywa sprawca. Jeszcze tej samej nocy został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W czasie zdarzenia był nietrzeźwy. W mieszkaniu 27-latka mundurowi ujawnili i zabezpieczyli łuski oraz nabój hukowy. W wyniku dalszych czynności mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli pistolet, którym straszył kobietę. Okazało się, że jest to pistolet gazowy – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej policji.

W poniedziałek (16 października) 27-latek usłyszał zarzut kierowania gróźb popełnienia przestępstwa na szkodę 22-latki. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Źródło: KWP Lublin

Skomentujesz?

One Response to Mężczyzna w kominiarce przyszedł do mieszkania znajomej i groził jej bronią

  • no to nowe pokojenie bandziorków działa:) p***t i r***l na emeryturze, lajkonik i żulo też ucichli, hary zniknął no to nowa krew działa:))) dobrze, że złapali. Kto to taki był?