Ulica Zielona będzie przebudowana. Powstaną chodniki i nowy asfalt

11 października 2017

Ulica Zielona w Szczebrzeszynie. Foto: Tomasz Gaudnik

Gmina Szczebrzeszyn w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym w Zamościu (droga jest powiatowa – red.) wykona przebudowę ulicy Zielonej w Szczebrzeszynie.

Przebudowana zostanie cała ulica Zielona, czyli od skrzyżowania z ul. Zamojską do skrzyżowania z ul. Ogrodową. W ramach przebudowy wykonane zostaną po obu stronach jezdni opaski (chodniki) z szarej kostki betonowej o szerokości od 0,5 do 1,8 m szerokości. Jezdnia będzie szeroka na 5 metrów i pokryta zostanie nową warstwą asfaltu. Zjazdy do poszczególnych nieruchomości wykonane zostaną z czerwonej kostki betonowej.

Przebudowa ma się zakończyć do końca listopada 2017 roku, przeprowadzi ją Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Zamościa. Koszt wykonania to ponad 300 tys. zł.

One Response to Ulica Zielona będzie przebudowana. Powstaną chodniki i nowy asfalt

  • Dziękujemy kochanej JW Wadzy, że w mieście naszym będą na Zielonej chodniki! Czekaliśmy na to od początku świata! Nie wszyscy doczekali! A my tak! Jakie szczęście…

    PS. I gdyby tak choć mała wydzielona białą linię część Cmentarnej dla pieszych. Nie wszyscy u nas mają wypasione bryki. Babcie zapierniczają pieszkom. A zamożna po Reichu młodzież i nie tylko, potrafi tu urządzać ostre jazdy. Chyba, że JW Wadza poczeka na pierwszego przejechanego maluszka; będą rodzice mijali to miejsce idąc na jego mogiłkę