Kultowe przewodniki po Polsce

Kupuj kultowe przewodniki z serii „Groch i kapusta”  po promocyjnej cenie. Dla czytelników portalu Szczebrzeszyn.info o 20 procent taniej !

W sprzedaży pojawiło się trzecie wydanie kultowego przewodnika Elżbiety Dzikowskiej pod tytułem “Groch i kapusta. Podróżuj po Polsce”.

“Groch i kapusta” są cenionymi przewodnikami po naszym kraju. Ich autorką jest znana podróżniczka, która przed laty wraz z mężem Tonym Halikiem prowadziła w telewizji cykl programów “Pieprz i wanilia”.

Oprócz relacji i zdjęć z najciekawszych miejsc w Polsce autorka wiele uwagi poświęca wybranym przez siebie ludziom, aby przekazać ich pasje, z nadzieją, że nie tylko czytelników zaciekawią, lecz i zainspirują.

Każdy z tomów ma twarde okładki i ponad 300 stron z opisami miejsc i kolorowymi zdjęciami. W tomie poświęconym południowo – wschodniej Polsce znajdują się opisy m.in. Zamościa, Szczebrzeszyna i Zwierzyńca.

Książki można zamówić przez Internet ma stronie wydawnictwa Rosikon Press www.grochikapusta.pl . Czytelnicy naszego portalu mogą kupić książki o 20 procent taniej. Wystarczy w formularzu zamówienia wpisać kod rabatowy o nazwie: “groch”.

Seria „Groch i kapusta. Podróżuj po Polsce !” składa się z czterech tomów : południowy wschód, południowy zachód, północny wschód i północny zachód.

Czytaj też na Facebooku

Zobacz wideo z prezentacją książek przez autorkę, panią Elżbietę Dzikowską :

Południowy Wschód

Groch i Kapusta – południowy wschód from Rosikon Press on Vimeo.

Północny Zachód

Groch i Kapusta – północny zachód from Rosikon Press on Vimeo.

Północny Wschód

Groch i Kapusta – północny wschód from Rosikon Press on Vimeo.

Południowy Zachód

Groch i Kapusta – południowy zachód from Rosikon Press on Vimeo.

Skomentujesz?