Palił się samochód (zdjęcia)

18 lipca 2017

Foto: Daniel/nadesłane

We wtorek (18 lipca) przed godz. 15. na skrzyżowaniu ul. Zwierzynieckiej i Zamojskiej palił się samochód osobowy jadący od strony Zwierzyńca.

-Przed przybyciem strażaków z JRG Szczebrzeszyn, kierowca podjął nieskuteczną próbę gaszenia pojazdu gaśnicą proszkową. Działania zastępu z JRG Szczebrzeszyn polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu komory silnika, przy użyciu dwóch gaśnic proszkowych – relacjonuje st. kpt. Marcin Żulewski z KM PSP w Zamościu.

 

Skomentujesz?

8 Responses to Palił się samochód (zdjęcia)

  • Jakby co to Zizu wrócił na stadion. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku 🙂

  • Jeszcze przed przyjazdem strazy pozarnej, pierwsza, i jedna z niewielu osob, ktore zareagowaly i pomogly tej kobiecie ugasic samochod, byl policjant po sluzbie, ale chyba komus umknela ta informacja…

  • Tylko ze kobieta ktora kierowala uciekla z auta i nawet nie podchodzila jak sie palilo, tylko gadala przez telefon jak ludzie gasili jej auto… Redaktor ma kiepskie info 🙂

  • Wczoraj policjant po służbie gasił auto a dzisiaj policjanci na służbie nie reagowali na to, że na Zamojskiej obok płotu apteki na chodniku zaparkował dostawczy mercedes zajmując całą szerokość chodnika tak, że piesi musieli schodzić na jezdnię żeby go ominąć. Funkcjonariusze minęli go i pojechali dalej.Nieważne, że ludzie byli narażeni na niebezpieczeństwo.

    • Przecie dostawca musi dostarczyć towar do sklepu. Pięć minut nikogo nie zbawi. Trochę rozsądku i wyrozumiałości proszę.

    • oj tam , czepiasz sie dupereli

  • Kamienica Marka D. to super wizytówka naszego grodu!

  • Poradny! Dwa metry dalej ten sam chodnik jest trochę szerszy – można spokojnie przejść nie schodząc na jezdnię a auto gdyby w tym miejscu zaparkowało to dostawca ustawiłby się naprzeciw wejścia do sklepu. Odrobinę rozsądku. Jezdnia w tym miejscu ruchliwa a nie każdy z kierowca przyhamuje widząc przed sobą pieszego. (Czasami zatrąbi i puści stek wyzwisk).