reklama

Gm. Sułów: Zaproszenie na piknik archeologiczny w Sąsiadce – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Wójt Gminy Sułów, Stowarzyszenie Grodzisko Sąsiadka Dawny Sutiejsk oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Sułowie zapraszają 9 lipca na 2. Piknik Archeologiczny, który odbędzie się na terenie Grodziska w Sąsiadce.

Więcej informacji oraz szczegółowy program na załączonym plakacie.

Czytaj także:

Skomentujesz?

5 odpowiedzi na „Gm. Sułów: Zaproszenie na piknik archeologiczny w Sąsiadce”

  • Zapomnieli zaprosić najbardziej rozrywkowego człowieka ,mocno zasłużonego dla gminy – byłego wójta razem z jego kolegą p. Marcinem

    • skąd takie „sugestie” że zapomnieli zaprosić, jeśli „rozrywkowy człowiek” i jest medialny oraz nadal jest mieszkańcem „Gminy Sułów” to powinien się czuć zaproszony na imprezę gminną (organizatorzy zapraszają każdego publicznie po przez plakat) tylko że „Były wójt Tomasz P.” od początku kariery jako radny unika imprez gminnych np: dożynki, festyny, pikniki. Lecz p. Marcin Z. przynajmniej powinien się zainteresować piknikiem w Sąsiadce, w końcu teraz jest właścicielem „majątku” w gm. Sułów.
      Autorem XYZ = to czyżby „rozrywkowy człowiek”

  • Z tego co widać obecny nie bawi się mniej i rzadziej niż jego poprzednik, no może z większym rozmachem i za większe pieniądze wyłożone na przejedzenie. Pieniądze gminne z resztą, ku uciesze członków rozrzutnej rady, która pieniądze rozdaje na lewo i prawo by ubawić lud.

  • ………..ale bawi i lud a nie tylko wybrańców i „ważniejszych” gości…….

  • a to racja

reklama