reklama

Impreza charytatywna dla Patryka

Komitet społeczny „Wybudźmy Patryka” zapraszają w najbliższą niedzielę (9 lipca) na charytatywną imprezę połączoną ze zbiórką publiczną dla 13 – letniego Patryka Szawary.

 

Patryk został potrącony przez samochód jadąc na rowerze, który dostał na Komunię. Od czasu wypadku pozostaje w śpiączce. Jego rehabilitacja jest kosztowna stąd inicjatywa zbiórki pieniędzy dla dziecka.

Wystąpią gwiazdy Disco-Polo m.in. Czadoman, Milano, Cliver. Szczegóły na plakacie.

Podobna zbiórka dla Patryka odbyła się w 2015 roku na miejskim stadionie w Szczebrzeszynie.

Początek o godz. 14.

 

 

Czytaj także:

8 odpowiedzi na „Impreza charytatywna dla Patryka”

  • Szlachetne wydarzenie ,warto napisać Panie Redaktorze, kto ten koncert organizuje ,słyszałem ,że to wikary parafii w Bodaczowie . Kto będzie liczył zebrane pieniądze ? i Czy cała kwota trafi do chłopca ? Kto jest w komitecie ,a może organizacja ? Proszę to wszystko napisać .

    • Komitet jest zarejestrowany, i dane można sprawdzić A także zbiórki – informacja dla niedowiarków. A co do liczenia pieniędzy były liczone po zakończeniu imprezy przez członków komitetu I swiadkach.

  • to nie jest akcja promocyjna szarych myszek pchających się na tablet, korzystających z tego typu wydarzeń – ważny jest cel

  • Kochany ćwirku pilnuj swego ogonka i nie zajmuj się rzeczami nie swojego ogródka to smutne, że jesteś tak przejęty organizacją. Myślę, że Ksiądz sobie poradzi bez twojego dochodzenia, Boże dopomóż bo niedorozwój umysłowy przeraża. Zdrówka ćwirku…………….

  • Szlachetne wydarzenie samo w sobie o czymś świadczy , jak ktoś nie wie to niech sobie doczyta. Pieniądze wszyscy umieją liczyć i nie ma co się tak strasznie martwić i nie spać po nocach tylko zająć się czymś pożytecznym bądź sobą .I znowu jest źle !!!!!że ktoś chce pomóc, coś zorganizować , to się tego podejmuje i bierze za to świadomą odpowiedzialność ,umie się rozliczyć z sumienia i pieniędzy .Najlepiej to szukać dziury w całym i wpieprzać się wszędzie.

  • Ćwirku, żeby wiedzieć kto tę imprezę organizuje wystarczy czytać ze zrozumieniem. Ciekawi mnie czy po poprzednim festynie też byłeś taki dociekliwy? Szczególnie w kwestii liczenia pieniędzy i tego czy cała kwota trafiła do Patryka.

  • Cel był szczytny, impreza dopięta na ostatni guzik. Ludzi moc z różnych stron. Tylko dlaczego żadnej wzmianki ani fotografii na ten temat na regionalnym info ?

reklama

reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE