REKLAMA

Rolnicy zapowiadają kolejny protest

Część rolników dostała w środę (10 sierpnia) pierwsze zaległe pieniądze za dostarczony rzepak. Pozostali zapowiadają kolejny protest na 7. rano 11 sierpnia.

Rolnicy umawiają się przez fora internetowe. Chcą zebrać jak największą liczbę osób, które nie otrzymały zapłaty za rzepak.

A tymczasem w spółce dokonały się „ciche” zmiany. W dostępnym przez Internet Krajowym Rejestrze Sądowym zostały odnotowane zmiany we władzach spółki.

W ostatnich tygodniach, a nawet kilku ostatnich dniach nastąpiły zmiany na stanowiskach spółki, która zarządza Zakładami Tłuszczowymi w Bodaczowie. Jeszcze do 13 lipca 2011 roku prezesem zarządu spółki Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie był Piotr Skerczyński, a wiceprezesem jego brat – Paweł. Okazuje się jednak, że szybko dokonano zmian we władzach spółki, bo już 18 lipca 2011 roku Piotr Skerczyński (dotychczasowy prezes) zostaje członkiem rady nadzorczej, jego brat Paweł pozostaje wiceprezesem.Ostatnia zmiana w Krajowym Rejestrze Sądowym jest pod datą 5 sierpnia 2011 roku. Paweł Skerczyński (podobnie jak jego brat Piotr) zostaje członkiem rady nadzorczej. Wiceprezesem spółki pozostaje Krzysztof Felker, który jest nieprzerwanie na tym stanowisku od marca 2009 roku.

ZOBACZ TAKŻE

1 thought on “Rolnicy zapowiadają kolejny protest”

  1. to wszystko po to aby zagmatwac sytuacje i nie znalezc odpowiedzialnego za znikniecie naszych pieniedzy tak robia zlodzieje na calym swiecie

Comments are closed.