Niedzieliska: Ranił nożem kompana

5 czerwca 2017

Podczas wspólnego biesiadowania 31-latek zadał kilka ciosów nożem swojemu koledze.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (2 czerwca).

-Tuż przed godziną 20. dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż w pobliżu torów kolejowych w Niedzieliskach znajduje się ranny mężczyzna. Przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Mężczyzna, 46-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn, posiadał rany przedramienia oraz głowy. Przybyła na miejsce karetka przewiozła pokrzywdzonego do szpitala. Po badaniach okazało się, iż pokrzywdzony ma ranę kłutą przedramienia oraz przecięte powłoki skórne na głowie w okolicach czoła. Obrażenia powstały w wyniku ugodzenia ostrym narzędziem, np. nożem. Na szczęście stan zdrowia nie zagraża jego życiu – informuje policja.

Policjanci ustalili, że pokrzywdzony został ugodzony nożem przez 31-letniego znajomego, mieszkańca gminy Sułów. Wcześniej w mieszkaniu pokrzywdzonego wspólnie spożywali alkohol.

Na miejscu, w którym doszło do zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady biologiczne, daktyloskopijne oraz noże, które mogły posłużyć do zranienia. Przesłuchano również świadków. W czasie zdarzenia zarówno pokrzywdzony, jak i sprawca byli nietrzeźwi. Badania wykazały ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie sprawcy oraz ponad 1,3 promila u pokrzywdzonego.

Sprawca został aresztowany i usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała, za które grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Ma też dozór policyjny.

(Źródło: KWP Lublin)

Skomentujesz?

One Response to Niedzieliska: Ranił nożem kompana

  • Alkohol jest instrumentem Szatana! Powinni o tym mówić często w obu szczebrzeskich kościołach, w jednym w szczególności…