reklama

19 i 20 -latek wtargnęli na prywatną posesję i pobili właściciela

W sobotę (15 kwietnia) wieczorem, dwaj młodzi mieszkańcy gm. Szczebrzeszyn w wieku 19 i 20 wtargnęli na teren jednej z posesji w gm. Szczebrzeszyn, gdzie pobili 56-letniego właściciela. Obaj trafili do policyjnego aresztu pod zarzutem naruszenia miru domowego i pobicia.

-Z informacji przekazanych dyżurnemu policji wynikało, że na teren jednej z posesji w gm. Szczebrzeszyn wtargnęło dwóch młodych mężczyzn. Nieproszeni goście zaatakowali interweniującego 56-letniego właściciela. Szarpali się z nim, zadając uderzenia po całym ciele. Jeden z napastników uderzył mężczyznę butelką w głowę. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zastali młodzieńców przed posesją pokrzywdzonego. Obaj zachowywali się agresywnie, kierując w stronę 56-latka wulgaryzmy – relacjonuje podinsp. Joanna Kopeć, rzecznik KMP w Zamościu.

Młodzieńcy z gm. Szczebrzeszyn w wieku 19 i 20-lat zostali zatrzymani pod zarzutem naruszenia miru domowego i pobicia. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Młodszy w organizmie miał dwa promile, starszy trzy. Teraz trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Naruszenie miru domowego i pobicie to przestępstwa, za które grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: Policja)

Czytaj także:

2 odpowiedzi na „19 i 20 -latek wtargnęli na prywatną posesję i pobili właściciela”

reklama

reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE