reklama

Gmina sprzedaje budynek przy głównej ulicy – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Wystawiony na sprzedaż gminny budynek przy ul. Zamojskiej 56. Foto: Tomasz Gaudnik / Archiwum 2016

Gmina Szczebrzeszyn wystawiła na sprzedaż w trybie przetargowym trzykondygnacyjny budynek wraz z ponad 10 – arową działką przy ulicy Zamojskiej 56.

Na sprzedaż tej nieruchomości wyrazili zgodę radni na jednej z ostatnich sesji RM.

Sprzedawana nieruchomość ma powierzchnię zabudowy 175 metrów kwadratowych, a jej powierzchnia użytkowa wynosi ponad 421 metrów kwadratowych. Budynek ma trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną, a także ma własną kotłownię.

Nieruchomość obciążona jest umowami najmu z dotychczasowymi najemcami.

Wartość nieruchomości wyceniono na 563 356, 00 zł. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg ma zbycie tej nieruchomości. Wcześniej ogłoszenie musi być podane do publicznej wiadomości przez okres 21 dni.

Czytaj także:

Skomentujesz?

9 odpowiedzi na „Gmina sprzedaje budynek przy głównej ulicy”

  • Pół miliona hahaha dobre zarty

  • Mam pytanie, czy gmina( miasto) ma w swoich zasobach lokale komunalne,gdzie się znajdują i czy jest także lista mieszkańców oczekujących( z ważnych przyczyn) na takowe? Byłbym wdzięczny za odpowiedź..

  • czy ta cena jest aby nie za wysoka?

  • Panie formaldehydzie! W naszej gminie ani mieście nie ma ludzi oczekujących na mieszkania. Gmina tak jak i urząd jest mlekiem i miodem płynąca. Wszyscy mają dach nad głową i dobrze się mają. A co do ceny to słusznie, że taka a nie niższa. Wszak popyt na nieruchomości w naszym mieście jest ogromny: na co drugim płocie wisi ogłoszenie „na sprzedaż”. Potencjalni nabywcy garną się drzwiami i oknami. Oferty przebijają jedna przez drugą.

  • Moje pytanie miało związek z tym budynkiem. Na zdjęciu wygląda nieźle, nie sypie się, ma podłączone wszystkie media i najważniejsze – ma dużo pomieszczeń. Wyprzedawanie go z zasobów miasta w sytuacji gdy w razie nieszczęścia jest obowiązek zapewnienia lokalu w sytuacjach kryzysowych, zdarzeń losowych itp. jest trochę dziwne. Pewnie, że można wysłać potrzebujących gdzieś do kurnej chaty ze studnią ale ten budynek to inna jakość. Dlatego się dziwię. Tym bardziej ,że parter nadal może przynosić zysk z wynajmu. Ważne także, że jest w centrum i jest łatwy do ogarnięcia czy przez policję czy urzędników np. mops.

  • Dokładnie, jak się szkoła muzyczna wyprowadzała, to słyszałam, że budynek ma być przeznaczony na mieszkania komunalne. Tymczasem lepiej sprzedać, niż inwestować

  • Radni chcą w swoich wioskach różne inwestycje ale trzeba te inwestycje z czegoś sfinansować stąd ich decyzja o sprzedaży budynku

  • Abc !!! Ten budynek jest za dobrze wyposażony dla szukających dachu nad głową.

  • A!!! No cóż podatków nie wystarcza na utrzymanie coraz to większej liczby „gminnych notabli” a jeszcze wiejskie inwestycje! Jakoś trzeba te dziury łatać i zarabiać na „przyzwoitym poziomie”!!!

Najnowsze info
reklama