reklama

Puchary burmistrza rozdane

Foto: MDK Szczebrzeszyn

19 marca w hali sportowej gimnazjum odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczebrzeszyna. 

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: MSPN Roztocze – Szczebrzeszyn, Akademia Piłki N.N. Biłgorajczyk, GRYF – Gmina Zamość, Football Academy – Zamość oraz Włókniarz – Frampol (łącznie 51 zawodników).

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Patryk Kiryło, najlepszym bramkarzem Maciej Małek, a królów strzelców było  dwóch z wynikiem po siedem bramek (Mateusz Mamełka i Mateusz Konik).

Wszystkie zespoły oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizatorami byli: Urząd Miasta i Gminy w Szczebrzeszynie, Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie oraz Młodzieżowa Sekcja Piłki Nożnej „Roztocze” Szczebrzeszyn.

 

Czytaj także:

17 odpowiedzi na „Puchary burmistrza rozdane”

 • To nie to samo jak za czasów trenera Derkacza gdy dzieci w tych rocznikach zdobywały pierwsze miejsca w turniejach 🙂 szkoda ze Kamil Pomaranski spierdzielil wszystko!!!!! Pazerny ****** na pieniadze wykorzystywał dzieci

 • Z „orzeszkiem” wygrywalismy prawie wszystko 🙂 Piękne czasy 🙂 a od paru lat puszcza się nasz klub z torbami.. Zaciag z Zamościa zamiast grać było młodymi chłopakami… Którzy musieli porozchodzic się do okolicznych klubów… Szkoda gadać… Rozwiązać to i zagrać od klasy B ale swoimi ludźmi, jacy by nie byli… Ale z przyjemnością wtedy przyszliby ludzie jak kiedyś z rodzinami na mecz i oglądali swoich znajomych…. A terazniejsi działacze?? Pożal się Boże. :/ Kiedy s Gienek Hasiec załatwił wszystko… A teraz w dziesięciu marnuje się piłka dziecięca i młodzieżowa…

 • Wysokie aspiracje, ale niskie kwalifikacje. A może tylko widzą czubek własnego nosa i jakby z tego najwięcej uszczknąć dla siebie.

 • Szanowni Państwo zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych na Walne Zebranie ASPN Roztocze Szczebrzeszyn, które odbędzie się 31.03.2017 (piątek) o godzinie 18:30 na stadionie miejskim w Szczebrzeszynie. Nie ma sensu krytykować kogoś w internecie, można przyjść na zebranie i przedstawić swoje racje. Może wspólnie znajdziemy jakieś sensowne rozwiązanie.

 • BRAWO DRUŻYNA!!

 • Brawo!

 • Ale po co tam przychodzić? Żeby patrzeć na coś co trwa już parę lat, na to pijaństwo, na tą farse?! Pomarański zrobił sobie prywatny klub tylko dlaczego nie wykłada swoich prywatnych pieniędzy tylko lata jak piesek do gminy i prosi o kasę. Może przedstawicie jakie pensje płacicie zawodnikom? Tylko tak szczerze! Zadłużycie ten klub jak nikt dotąd! Urząd skarbowy też Was obserwuje. Za takie przekręty można nieźle beknac!

 • Kiedy powstanie ten fitness club w starymi klubie bo jest dużo chętnych Hehe he. Panie bambaryło, Panie czekają na konkrety!

  • To tam chcecie zrobić klub Fitness?? W starej ruderze?? Już was całkiem p******o?? Kolejne pieniadze wywalone w bloto! Jeden Fitness już mamy w Sanusie….. i wystarczy

   • w starym osirze powinna być sala do treningów dla trampkarzy ..kiedyś się sprawdzała i było ok .Panie Burmistrzu! Niech się Pan nie da wrobić w aferę pomarańczową

 • do tutejszy on… orzeszkiem to moze ty jestes albo kasztanem jak sobie wolisz jak juz to trener Pan Wiesław Derkac,z o koledze mozesz sobie tak pisac ok…..szacunku troszke moze..co?

 • kiedyś trampkarze starsi mieli pake, grali w woewódzkiej:Wojtek Mazur,Legia,Duchu<blizniaki,Gangster,Kazi,Cichy i paru dobrych chłopaków,to jak armia zaciężna nie przyjechała lub pauzy za kartki to brali ludzi od młodych chłopaków,także ci nie mieli nawet jedenastki ,trzy walkowery i poszli z ligi, tak ich załatwiono,to co dzieje się w pierwszej drużynie to jedna wielka farsa-rozwalą klub,a mogli grać swoimi wychowankami plus2-3zawodników bardziej doświadczonych.i było by oki!

 • Ta „chęć dobrego kopania” z góry zeszła teraz do nas: wielkie halo i wielkie nic. A dzieje się, że szok. Drużyna jest, ale na tym wszystko się kończy, bo wyniki…..

 • Trzeba mieć nadzieję, że ta nowa sekcja pomoże od nowa zbudować to co Derkacz zbudował.
  OBY.

 • MSPN pisze głupoty i sam na nie odpowiada lepiej rozliczenie Bartnika haha

 • Kibicu!!! Porzuć nadzieje, bo tu już nawet ona nie pomoże. Tak jak wyżej „wielkie halo i wielkie g……..” Brawo drużyno! Tak trzymaj! Zespół godny pożałowania!

reklama

reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE