reklama

2010 – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Roczne archiwum: 2010

Już w najbliższy piątek (31 grudnia) na rynku miejskim w Szczebrzeszynie odbędzie się sylwestrowa impreza z hucznym powitaniem Nowego Roku. Zobacz program. Czytaj dalej

W Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie rozstrzygnięty został konkurs Bożonarodzeniowy na świąteczny stroik, szopkę, ozdobę choinkową oraz świąteczną kartkę. W konkursie organizowanym corocznie wzięły udział dzieci miejscowych przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów, a także kółek plastycznych i członkowie warsztatów terapii Zajęciowej w Rozłopach i Zamościu.

Czytaj dalej

W ramach projektu „Z KULTURALNĄ WIZYTĄ W CHRZĄSZCZOWYM GRODZIE”, który jest współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013 ” Oś priorytetowa VII: Kultura, Turystyka i Współpraca Międzyregionalna Działanie 7.2 Promocja Kultury i Turystyki, Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie wydał nowy kalendarz na nadchodzący 2011 rok.

Czytaj dalej

Janusz Kapecki, szczebrzeszyński przewodnik turystyczny i miłośnik Roztocza obchodzi w tym roku jubileusz 35 – lecia członkowstwa w zamojskim oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego, które w tym roku skończyło 80 lat. Czytaj dalej

Radni VI kadencji Rady Miejskiej Szczebrzeszyna

W środę (1 grudnia) odbyła się pierwsza szóstej kadencji sesja Rady Miejskiej Szczebrzeszyna. Uczestniczyli w niej wybrani w ostatnich wyborach samorządowych radni – łącznie 14 osób (jeden był nieobecny).

Czytaj dalej

Najnowsze info