REKLAMA

Orkiestra Dęta „Echo Kniei” świętuje 35-lecie

Foto: MDK w Szczebrzeszynie

Szczebrzeska orkiestra dęta „Echo Kniei” świętuje w tym roku 35-lecie powstania.

Czytaj dalej
REKLAMA

„Lato z Radiem” w Stolicy Języka Polskiego

Foto: Nadesłane

Już w najbliższą sobotę 11 sierpnia dziennikarze radiowej Jedynki odwiedzą Lubelszczyznę. Szczebrzeszyn to kolejny przystanek na trasie kultowej audycji „Lato z Radiem”.

Czytaj dalej

Zagrają dla Pań

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. K. Namysłowskiego oraz Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie zapraszają 9 marca na koncert z okazji Dnia Kobiet.

Czytaj dalej

Koncert kolęd ze zbiórką rzeczową dla pensjonariuszy Domu Seniora

W piątek (29 grudnia) w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbędzie się koncert kolęd połączony ze zbiórką rzeczową dla pensjonariuszy Domu Seniora w Szczebrzeszynie.

Czytaj dalej

Zapisz dziecko do szkoły muzycznej

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie organizuje nabór uczniów do szkoły muzycznej na rok szkolny 2017/2018.

Czytaj dalej

Warsztaty gitarowe w szkole muzycznej

plakat_muzyczna_2016

Arkadiusz Czajka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Szczebrzeszynie zaprasza nauczycieli i uczniów klas gitary regionu lubelskiego do wzięcia udziału w „REGIONALNYCH WARSZTATACH GITAROWYCH”.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięto konkurs gitarowy

Fot. MDK Szczebrzeszyn

Po raz 6. odbył się w Szczebrzeszynie Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych pierwszego stopnia. Jest on organizowany co dwa lata przez Państwową Szkołę Muzyczną im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie.

Czytaj dalej

6. Konkurs gitarowy szkół muzycznych z Lubelszczyzny

W piątek (27 lutego) Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie zaprasza do Miejskiego Domu Kultury na 6. Konkurs Gitarowy.

Czytaj dalej

MDK zakupił profesjonalne urządzenia audio – wideo

Fot. MDK Szczebrzeszyn

Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie wzbogacił się w nowy sprzęt audio – wideo. Jego zakup był możliwy w ramach drugiego etapu projektu pn.  „Zakup wyposażenia dla Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie”.

Czytaj dalej

„Złota Gęś” dla Szczebrzeskiej Kapeli Podwórkowej

Na pierwszym Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego, który odbył się w miniony weekend w miejscowości Kamyk koło Częstochowy główną nagrodę otrzymała Szczebrzeska Kapela Podwórkowa.

Czytaj dalej

REGION: Na spotkaniach młodych w Zwierzyńcu zagra zespół Bethel

Grupa Bethel będzie jednym z zespołów, które dadzą koncert na tegorocznym „Exodusie Młodych” w Zwierzyńcu.

Czytaj dalej
CZYTAJ TAKŻE