Nowa studnia jeszcze w tym roku

10 czerwca 2020
Foto: Tomasz Gaudnik/ Archiwum

Obiecana przez burmistrza Szczebrzeszyna studnia z obietnic przechodzi do stanu realizacji. Gmina ogłosiła zapytanie ofertowe na wykonanie „rozpoznawczego otworu hydrogeologicznego S-1 w utworach czwartorzędowo-kredowych dla potrzeb ogólnodostępnych mieszkańców miasta i gminy Szczebrzeszyn”.

Continue reading

Mieszkańcy otrzymają instalacje solarne i fotowoltaiczne

22 kwietnia 2020

Dwa projekty Gminy Szczebrzeszyn „EKO Szczebrzeszyn – ciepło w promieniach słońca – etap II” oraz „EKO Szczebrzeszyn – energia w promieniach słońca – etap III” otrzymały dofinansowanie unijne, a to oznacza, że na budynkach mieszkańców gminy Szczebrzeszyn zamontowane zostaną instalacje solarne lub fotowoltaiczne.

Continue reading

Komunikat Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szczebrzeszynie

12 marca 2020

W związku z zaistniałą sytuacją dot. występowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przypadków zachorowań na COVID-19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (KORONAWIRUS) wprowadzamy zaostrzone zasady pracy Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczebrzeszynie. Zarząd Spółki podjął decyzję o wprowadzeniu działań o charakterze profilaktycznym związanych przede wszystkim z kontaktem naszych pracowników z odbiorcami świadczonych usług.

Continue reading

Sprawy w urzędzie załatwisz przez telefon

11 marca 2020
Ratusz w Szczebrzeszynie. Fot. Tomasz Gaudnik / Archiwum

Urząd Miasta i Gminy w Szczebrzeszynie informuje, że: „W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego koronawirusem, mając na uwadze ochronę zdrowia i życia interesantów oraz osób zatrudnionych zwracam się z prośbą o telefoniczne konsultowanie się z pracownikami odpowiednich referatów celem ustalenia terminu i sposobu załatwienia spraw”.

Continue reading